Menu

Szczególnie polecane obiekty

PROMOCJE nad morzem

Lista ofert


Wokół Wolina: co warto zobaczyć?

Wyspa Wolin oraz jej okolice, to atrakcyjny cel wakacyjnej wycieczki dla osób spędzających swoje wczasy nad morzem. Leżące na tym terenie miejscowości znane są turystom od lat, dzięki czemu można tu liczyć na doskonałe zagospodarowanie. W tej części kraju każdy z nas może bez problemu znaleźć noclegi w przystępnej cenie, a dobrze rozwinięta komunikacja ułatwia zwiedzanie okolicy. Jakie miejscowości warto zobaczyć w rejonie Wolina? Jakie atrakcje mogą stać się najciekawszymi punktami takiej wycieczki?

Wielką atrakcją jest tu sama wyspa Wolin. To największa wyspa na Bałtyku, która w całości znajduje się w granicach Polski. Wiadomo, że już w IX wieku na jej terenie funkcjonował ważny port, dzięki któremu w rejonie Wolina mógł się prężnie rozwijać handel. Do dziś zachowało się tu sporo pamiątek z czasów wczesnego średniowiecza, dzięki czemu wyspa jest chętnie odwiedzana przez miłośników historii. Jest ona jednocześnie jednym z najciekawszych miejsc dla tych turystów, którzy w czasie wycieczki po polskim wybrzeżu chcą odkrywać piękno przyrody. Dla nich największą atrakcją będą tu tereny Wolińskiego Parku Narodowego, którego największym bogactwem są wspaniałe lasy oraz bogaty świat zwierząt. Symbolem tego parku jest bielik – ptak, który znalazł się również w polskim godle.

Dla tych, którzy chcą zdobyć szerszą wiedzę na temat parku, atrakcyjnym punktem będą też Międzyzdroje. Ten znany kurort może się pochwalić ciekawym muzeum przyrodniczym oraz zagrodą, w której można podziwiać żubry. To właśnie ta doświadczalna zagroda żubrów stała się jedną z najważniejszych atrakcji przyrodniczych w tej części kraju. Dla miłośników historii wspaniałym miejscem jest sam Wolin. Znany jest on nie tylko z ciekawych placówek muzealnych, ale także z wielkiego Festiwalu Wikingów. Goszcząc w tej części Polski, warto też zajrzeć do Świnoujścia. To kolejna miejscowość, na terenie której turyści mogą liczyć na noclegi w licznych pensjonatach oraz kwaterach prywatnych. Czeka tu na nich również ciekawa zabudowa oraz piękny park zdrojowy. Założony w latach 20. XIX wieku, jest jednym z najpiękniejszych i największych parków zdrojowych nad Bałtykiem.

W gronie największych osobliwości, którym w czasie wycieczki w rejonie Wolina należy koniecznie poświęcić więcej uwagi, znalazły się ruiny gotyckiego kościoła w Trzęsaczu. Wzniesiony 600 lat temu, jest najlepszym przykładem na to, w jaki sposób morze wdziera się na ląd. Swego czasu kościół ten oddalony był od brzegu o 2 km. Dziś jego pozostałości wznoszą się nad stromym urwiskiem, a sam kościół sprawia wrażenie, jakby za moment miał spaść w morską otchłań.

Widzimy więc, że okolica Wyspy Wolin jest znakomitym miejscem na wczasy nad morzem jak i weekendowe wypady na Pomorze zachodnie.


Noclegi – promocje

Szukasz pomysłu na krótki wyjazd w wakacje? A może wiesz już, że chcesz spędzić odrobinę wolnego czasu nad morzem? Chcesz przy tym wszystkim zaoszczędzić pieniądze? Jesteś w idealnym miejscu! Już teraz zaplanuj swoje wymarzone, nadmorskie wczasy. Promocje na tej stronie na pewno pozwolą Ci spędzić miło czas nad Bałtykiem! Nasz portal zawiera wiele ciekawych ofert noclegowych nad morzem! Zapraszamy do korzystania z e-nadmorzem.net.pl!
 
Nie chcesz wyjeżdżać na długi czas, jednak nadal chcesz zobaczyć Bałtyk? Weekend nad morzem to świetna okazja na lekkie oderwanie się od rzeczywistości i spędzenie cudownego czasu. Dzięki tej stronie zobaczysz wyjątkowo przecenione oferty w przeróżnych obiektach z całego wybrzeża, przez co możesz mieć pewność, iż znajdziesz coś dla siebie. Zarówno domki, pensjonaty, jak i hotele nad morzem promocje mają różne, czasem zbijając standardową cenę nawet o kilkadziesiąt procent! 
 
Promocje na dłuższy pobyt
 
A może interesuje Cię nie tylko weekend nad morzem? Promocje mogą też dotyczyć dłuższych pobytów, dlatego jeżeli planujesz się wybrać na wczasy licząc na niższe ceny, to na pewno nie będziesz zawiedziony. Podróżujesz z rodziną? Dobrym pomysłem będzie wynajęcie domku. Dlaczego? Przede wszystkim zyska na tym Twoja prywatność. W hotelach ma się do czynienia z masą innych ludzi krążących po korytarzach. Domek natomiast stanie się Twoją ostoją spokoju podczas pobytu, co na pewno docenią Twoje dzieci. Nie można też zapominać o tym, że do domku zwykle przylega odrobina terenu, na którym możesz rozpalić grilla, rozstawić leżaki itd.
 
Nasz portal zawiera ciekawe oferty wielu obiektów, dzięki czemu z poziomu jednej strony internetowej dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz! Informujemy na temat dostępnych pokoi, ich wyposażenia itd. Nad morzem niesamowicie istotna jest też lokalizacja, a dokładniej – odległość do morza – i o tym dowiesz się klikając w poszczególne oferty. Opisy zawierają także informacje o udogodnieniach, takich jak windy, dostosowane łazienki dla niepełnosprawnych, baseny itd. Nie wiesz, co robić nad morzem? W takim razie sprawdź opisane przez nas atrakcje w pobliżu, czyli na przykład stadniny, jeziora, kina, restauracje itd. 
 
Zdajemy sobie sprawę z tego, że finanse często mogą być przeszkodą podczas planowania wakacji, jednak dzięki tej kategorii możesz liczyć na tanie i przyjemne wczasy! Promocje pozwalają  zarezerwować miejsce w danym obiekcie nawet za około 30zł (za dobę)! Przy tym wszystkim nie musisz się niczego obawiać. Nasz portal bowiem zawiera wyłącznie oferty pewne i sprawdzone.