Menu

Szczególnie polecane obiekty

Kolonie zielone szkoły nad morzem

Lista ofert

Gród Piastów
  • Dźwirzyno

Serdecznie witamy w Ośrodku Wypoczynkowym „Gród Piastów”! Nasz Ośrodek położony jest w nadmorskiej miejscowości Dźwirzyno oddalonej 10 km na zachód od Kołobrzegu. Ulokowany w spokojnej okolicy, 800 m od morza. W otoczeniu zieleni znajduje się kompleks budynków, który graniczy bezpośrednio z jeziorem Resko Przymorskie. Przyjazny klimat i spokojna okolica zachęca naszych Gości do odpoczynku w „Grodzie Piastów”. Ośrodek zapewnia pyszne domowe jedzenie oraz pobyt dla 450 osób, zakwaterowanych w pokojach 2-5 osobowych. Pokoje są z łazienkami i balkonami, wyposażone w telewizor, czajnik elektryczny i sprzęt plażowy. „Gród Piastów” znajduje się na ogrodzonym, przestronnym terenie. Lokalizacja jest komfortowa dla wypoczynku i bezpieczna dla dzieci. W centrum Dźwirzyna znajduje się mnóstwo atrakcji dla dzieci między innymi wesołe miasteczko, zaś piękna plaża jest doskonałym miejscem na zabawę. Nasz Ośrodek zapewnia możliwość aktywnego odpoczynku zarówno na terenie obiektu jak również w sąsiadującym (ok. 200m) Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie, w którym znajduje się: sala sportowa, siłownia, salka fitness, zewnętrzny kort tenisowy, boisko do koszykówki zewnętrzne, boisko do siatkówki zewnętrzne, boisko do badmintona, pole minigolfa. Kochamy zwierzęta i doskonale rozumiemy jak są ważne dla naszych Gości. „Gród Piastów” z pewnością należy zaliczyć do miejsc przyjaznych Twojemu pupilowi i z wielką przyjemnością witamy ich w naszych progach. Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na spacer wokół jeziora lub piękną piaszczystą plażą, a wieczorem na wspólne biesiadowanie przy ognisku wraz z pieczeniem kiełbasek. Zapraszamy!

Ceny od 80 HB do 130 FB.

Ośrodki kolonijne nad morzem

Jesteś organizatorem wycieczki i chcesz zabrać swoich podopiecznych w ciekawe miejsce? Pomorze to świetny wybór! Kolonie dla dzieci nad morzem są bardzo dobrym pomysłem na spędzenie ciekawych chwil. Nie wiesz jeszcze, jaki nocleg sprawdzi się najlepiej? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami dostępnymi na naszym portalu! 
 
Ośrodek kolonijny nad morzem to obiekt przystosowany do pobytu najmłodszych. Zwykle posiada bogatą ofertę gastronomiczną i znajduje się w pobliżu ciekawych miejsc. Najczęściej podobne obiekty mieszczą się w turystycznych miejscowościach pełnych budek z lodami, goframi, zapiekankami itd. Niemało tam także stoisk z pamiątkami oraz polowych salonów gier i zabaw. Nie zmienia to jednak faktu, że to nocleg jest najważniejszym aspektem podróży, który wpływa na komfort. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ciąży na Tobie odpowiedzialność za satysfakcję wszystkich uczestników, ale możesz być spokojny. Na naszym portalu znajdują się wyłącznie oferty pewne i sprawdzone.
 
Zielone szkoły nad morzem to świetna okazja dla najmłodszych, żeby nie tylko świetnie się bawić, ale też pracować nad relacjami ze swoimi rówieśnikami. Kolonie nad morzem Bałtyckim są niesamowicie pasjonującym czasem, podczas którego często zwiedza się bliższe, jak i oddalone miejscowości. Ów czas jest bardzo aktywny. Nocleg jest nierzadko zwyczajną bazą wypadową. Przez to dzieci mogą zobaczyć przepiękną architekturę Gdańska, historyczne Westerplatte, spędzić czas na ciepłych plażach, pojechać na czubek kraju, czyli Półwysep Helski itd.
 
Atrakcje na koloniach
 
Niesamowitą atrakcją może być również rejs statkiem po morzu. Ta aktywność cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Przez to nie można się dziwić, że w portach znajduje się tak wiele statków charakteryzowanych na pirackie karawele itd. Kolonie nad Morzem Bałtyckim najczęściej dotyczą dzieci w szkole podstawowej. Co to oznacza? Najmłodsi szybko się nudzą, dlatego zwyczajny i długi rejs może nie być odpowiednią dla nich atrakcją. Właściciele statków natomiast doskonale zdają sobie z tego sprawę. Sprawia to, że organizowane są liczne scenki tematyczne na samej łodzi, na przykład z udziałem jednookiego pirata. Co więcej, nierzadko dzieci mają okazję posłuchać pasjonujących, żeglarskich opowieści. Warto jednak wspomnieć, że rejs powinno się odpowiednio wcześnie zarezerwować, ponieważ naprawdę sporo osób chce przeżyć taką atrakcję, przez co liczba miejsc może być ograniczona.
 
Nasz portal zajmuje się „zbieraniem” ciekawych ofert noclegowych. Dzięki temu znajdziesz ciekawe ośrodki kolonijne nad morzem, dobrze dostosowane do Twoich wymagań. Podczas kolonii i zielonych szkół dzieci śpią zazwyczaj w grupowych pokojach. Znajdziesz informacje na temat rodzajów owych pokoi, tj. ile osób zmieści się w jednym, a także łóżek, wyposażenia kwater itd. 
 
W miarę możliwości informujemy też o cenach za pobyt. Dlaczego to istotne? Mianowicie, w jednym miejscu zobaczysz wiele ciekawych ofert bez konieczności błądzenia po różnych stronach internetowych. Dowiesz się także sporo na temat pobliskich atrakcji, czyli na przykład wypożyczalni rowerów, kin itd. 
 
Ośrodki kolonijne nad morzem z basenem to świetny wybór, ponieważ na plaży trudno jest zapanować nad wszystkimi podopiecznymi. Zwłaszcza, jeżeli znajdują się na niej tłumy innych dzieci.