Menu

Szczególnie polecane obiekty

Agroturystyka nad morzem

Lista promowanych ofert

Lista ofert

AGRODOMKI-OKEJ
  • Gardna Wielka

Miejscowość Gardna Wielka znajduje się w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego nad jeziorem Gardno ok. 7 km. od morza, a nasze domki na skraju wsi, tuż przy lesie. Zapewnia to wymarzone miejsce do rodzinnego wypoczynku w ciszy i spokoju, jednocześnie jest bardzo dobrym miejscem wypadowym do nadmorskich kurortów, na dzikie plaże i do zwiedzania okolicznych atrakcji. Dla wypoczywających aktywnie zapewniamy liczne szlaki piesze i rowerowe w okolicy oraz na terenach parku, wypożyczenia rowerów na miejscu. Miłośnicy sportów wodnych wypożyczą tu łódki wiosłowe, kajaki, będą mogli pożeglować oraz skorzystać z nauki windsurfingu. Amatorzy wędkowania nie będą zawiedzeni, ponieważ jezioro Gardno jest obfite w wiele gatunków ryb słodkowodnych i morskich, (jezioro połączone jest kanałem z morzem). Gdy by jednak komuś nie poszczęściło się z wędką, to co dziennie miejscowi rybacy w swojej przystani sprzedają świeżo złowione ryby, a znajdująca się w Gardnie Wielkiej smażalnia i wędzarnia zaspokoi bardziej wymagające podniebienia. Miłośnicy kuchni tradycyjnej mogą stołować się w restauracji oddalonej od nas o 400 metrów. Ruchome wydmy; święta góra Rowokół, skansen w Klukach, latarnia w Czołpinie, muzeum w Smołdzinie to tylko niektóre miejsca warte zwiedzenia. Pobliska najszersza i najpiękniejsza plaża nad całym Bałtykiem w Czołpinie pozwala oddać się błogim kąpielom słonecznym, a morze nadzwyczaj czyste w tym miejscu kąpielom wodnym. Umiejscowienie domków z dala od dużych aglomeracji, ze zdrowym morskim klimatem pozwala w pełni zrelaksować się, wypocząć i naładować swoje "wewnętrzne akumulatory". Latem nasi goście mają pełen dostęp do świeżych, nie nawożonych chemicznie warzyw i owoców z ogródka znajdującego się na terenie, możliwość biesiadowania przy ognisku lub grilu, a dzieci spokojnie mogą się bawić pod okiem rodziców na mini-placu zabaw. Gdy przychodzi odpowiednia pora, otaczające nas lasy wypełniają się masą grzybów, jagód i innych owoców leśnych. Serdecznie zapraszamy! Więcej na www.agrodomki-okej.pl

Ceny od 150 do 280 zł./doba

Agroturystyka nad Morzem Bałtyckim

Nie masz jeszcze pomysłu na swoje wakacje? Po długich miesiącach pracy chcesz odpowiednio się zrelaksować? Wybierz się nad polskie morze! Przepiękne, nadmorskie miejscowości tylko czekają na to, aż je odwiedzisz. Co jednak, kiedy zależy Ci na spokoju? Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że w sezonie letnim nad Bałtykiem przebywają tysiące turystów. W takim razie udaj się do mniejszej miejscowości i nie korzystaj z hoteli oraz pensjonatów, ponieważ znacznie lepszym wyborem okaże się gospodarstwo agroturystyczne nad morzem! 
 
Agroturystyka to wyjątkowa forma noclegu, ponieważ taki wypoczynek w konkretnych gospodarstwach przypomina bardziej pobyt na wsi, niż turystycznym kurorcie. Głównym atutem tego zjawiska jest bliskość z naturą i spokój, a także możliwość poczucia się, jak prawdziwy mieszkaniec polskiej wsi. Nieraz formą atrakcji jest pomoc właścicielom gospodarstwa w codziennych obowiązkach. 
 
Odpoczynek od miasta dzięki agroturystyce
 
W dzisiejszych czasach większość ludzi mieszka w miastach, a przez to niemal wszystkie osoby są zmuszone żyć w ciągłym hałasie, biegu bez bliżej określonego celu. Dla człowieka nie są to dobre warunki. Zwłaszcza, kiedy wszechobecny chaos otacza go z każdej strony przez długi czas. Nie można przecież pozwolić sobie zwariować. Nie bez powodu tyle osób stara się uciec, chociażby w okresie wakacyjnym. Każdy trafia w końcu na moment, kiedy należy się zatrzymać i zastanowić, ochłonąć i nabrać sił na powrót do codziennych obowiązków. Nic nie zrobi tego lepiej, niż agroturystyka blisko morza. 
 
Ogromny akwen, jakim jest Bałtyk, sam w sobie jest niesamowitą atrakcją, przez co nie można się dziwić, że tak wiele osób rokrocznie odwiedza wybrzeże. Nie da się jednak zaprzeczać, że agroturystyka nad Bałtykiem daje również wiele innych, ciekawych atrakcji. Oczywiście, wszystko zależy od konkretnego obiektu. Często można skorzystać z rowerów, kajaków, z miejsca na ognisko i pobliskiego jeziora itd. Obecność natury niesamowicie uspokaja, a także pozwala znaleźć wewnętrzną harmonię. To nie wszystko! Opisywana oferta to doskonała propozycja dla rodzin! Agroturystyka nad morzem z dziećmi będzie niesamowitą przygodą zarówno dla rodziców, jak i najmłodszych! 
 
Agroturystyka nad morzem z dziećmi
 
Agroturystyka nad morzem dla dzieci jest niesamowicie dobrym pomysłem, ponieważ najmłodsi będą mieli okazje zobaczyć, jak wygląda życie na wsi, a także jak spokojnie i powoli płynie tam czas. Pociechom na pewno spodoba się też spędzanie czasu na plaży. Będzie to również zdrowa wyprawa, ponieważ na wybrzeżu w powietrzu jest sporo jodu, potrzebnego do właściwej pracy organizmu, co jest ważne zwłaszcza w kontekście najmłodszych! 
 
Agroturystyka nad morzem z psem
 
A może posiadasz swojego czworonoga? Agroturystyka ze zwierzętami nad morzem to idealne warunki na wakacje ze swoim psiakiem! Zwierzak będzie miał okazję dobrze się wybiegać. Zazwyczaj gospodarstwa agroturystyczne nad morzem są położone w niewielkich miejscowościach otoczonych malowniczymi krajobrazami, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć to wszystko podczas długich i spokojnych spacerów ze swoim psem. Pamiętaj jednak żeby sprawdzić, czy konkretny obiekt respektuje zwierzęta. Sprawdź również, jakie plaże dla psów znajdują się w pobliżu, ponieważ nie na każdą można z czworonogiem wejść. 
 
Nasz portal zawiera wiele informacji na temat gospodarstw agroturystycznych nad morzem z całego polskiego wybrzeża, dzięki czemu na pewno znajdziesz odpowiednie dla siebie bez konieczności błądzenia po różnych stronach internetowych! Dowiesz się wszystkiego w jednym miejscu! Informujemy o rodzaju obiektu, wyposażeniu i ciekawych udogodnieniach. Nierzadko zawieramy informacje na temat pobliskich atrakcji, dzięki czemu od razu będziesz wiedzieć, co ciekawego można nad morzem porabiać. Oczywiście, spędzanie czasu na plaży jest świetnym zajęciem, ale często nie warto się ograniczać tylko do tego. 
 
Gospodarstwa agroturystyczne nad morzem dostępne na naszej stronie to pewne oferty, dlatego możesz mieć pewność udanych wczasów! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentowanymi obiektami!