Menu

Szczególnie polecane obiekty

Lista ofert plac zabaw

CORLEONE
  • Karwia-Ostrowo

Oferujemy drewniane, piętrowe domki letniskowe oraz dwupoziomowe apartamenty całoroczne Dla dzieci pokój zabaw i plac zabaw z trampoliną. Bezpłatne rowery z fotelikami dla najmłodszych. Rybki z własnej wędzarni. Obiekt jest bezpieczny, teren jest ogrodzony i zamykany na noc, a miejsca parkingowe zlokalizowane są na ogrodzonej posesji. Istnieje możliwość parkowania bezpośrednio przy domkach. Bezpłatny sprzęt do Nordic Walking. Do dyspozycji Gości na dużym zadaszonym tarasie znajdują się wygodne ratanowe meble wypoczynkowe oraz grill. Dla maluchów przygotowaliśmy mini plac zabaw z trampoliną, huśtawkami, piaskownicą  oraz pokój zabaw. Do dyspozycji Gości również wędzarnia oraz duży kociołek do gotowania nad ogniskiem.Co nas odróżnia od konkurencji? Przede wszystkim nasz klient docelowy to rodziny z dziećmi, a co za tym idzie nie spotkać u nas uciążliwego sąsiedztwa młodzieży itp. Do dyspozycji gości oddajemy również pokój zabaw (bawialnię) z kącikiem do rysowania, regałem z bajkami i zabawkami, niezliczoną ilością zabwek i stołem do piłkarzyków. W ofercie posiadamy też kilka pojazdów/jeździków dla najmłodszych gości. Dodatkowo kilka razy w sezonie animatorki z zaprzyjaźnionej firmy porywają pociechy naszych gości na kilka godzin i zapewniają im niezapomniane wrażenia. Organizujemy również warsztaty wędzarnicze, podczas których przekazujemy cenne tajniki wędzenia zakończone konsumpcją świeżo uwędzonych produktów z zaprzyjaźnionego gospodarstwa rolnego.  Serdecznie zapraszamy !!!


plac zabaw

Planujesz rodzinne wakacje nad morzem? Tobie marzy się relaks i odpoczynek, a Twoje dzieci, wprost przeciwnie, nie mogą doczekać się wakacyjnych szaleństw? Pogodzenie Waszych odmiennych oczekiwań wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się to wydawać. Kluczem do sukcesu, a zarazem gwarancją tego, że nie wrócisz z wakacji bardziej zmęczony, niż przed wyjazdem (na co często narzekają rodzice), jest wybór odpowiedniego miejsca na urlop.
Coraz więcej nadmorskich ośrodków tytułuje się mianem "miejsca przyjaznego rodzinie". Oznacza to, że zarówno Ty, jak i Twoje dzieci powinniście czuć się w takim miejscu bezpiecznie i komfortowo. Możecie również liczyć na wyposażenie dla dzieci w różnym wieku oraz życzliwe podejście personelu do maluchów. Jednak tym, co najbardziej ucieszy dzieci, są pogramy animacyjne oraz infrastruktura dla dzieci. W zależności od standardu ośrodka, mogą to być sale zabaw, brodziki dla dzieci czy atrakcyjne zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów. Z całą pewnością jednak nie ma dobrego ośrodka dla rodzin z dziećmi bez placu zabaw.

Dlaczego noclegi nad morzem z placem zabaw to dobry wybór?

Dzieci mają w sobie niespożyte pokłady energii, których nie jest w stanie wyczerpać nawet kilkugodzinny pobyt na plaży. Długa kąpiel, skoki przez fale, zabawy nad morzem i budowanie zamku z piasku to często wciąż za mało. Podczas gdy Ty, po długim plażowaniu, chętnie usiadłbyś na tarasie i odpoczął przy filiżance kawy, dzieci wciąż są spragnione nowych wrażeń i atrakcji. Możesz im to zapewnić, wybierając domki z placem zabaw nad morzem. Dzięki temu marzenie o wieczornej kawie na tarasie może stać się rzeczywistością. Podczas gdy Ty będziesz oddawać się relaksowi, dzieci będą mogły bez przeszkód szaleć na zjeżdżalniach, ściankach wspinaczkowych czy trampolinach.
Wybór domków nad morzem z placem zabaw ma jeszcze jedną niewątpliwą zaletę. Takie miejsca przyciągają najczęściej rodziny z dziećmi. Oznacza to duże prawdopodobieństwo tego, że Twoje dziecko spotka na wakacjach swoich rówieśników i zyska w ten sposób towarzyszy do wspólnej zabawy (Ty przy okazji zyskasz trochę czasu dla siebie). Nie ma chyba dla dzieci lepszego miejsca na zawieranie nowych znajomości, jak właśnie plac zabaw.
Jeżeli przyjmiemy, że większość gości to rodziny z dziećmi, również Ty masz szanse na zawarcie nowych znajomości z ludźmi w podobnym wieku i podobnymi problemami, związanymi z wychowywaniem dzieci, co może dodatkowo uatrakcyjnić Twój pobyt nad morzem.

Który ośrodek wybrać?

Na naszej stronie znajdziesz szeroką ofertę domków letniskowych nad morzem z placem zabaw dla dzieci. Każda z ofert zawiera szczegółowy opis obiektu wraz z udogodnieniami dla dzieci, jakie można w nim znaleźć. Zamieszczamy również bogate galerie zdjęć, a także opinie dotychczasowych gości, które często okazują się bardzo pomocne. Wszystko to sprawia, że szukanie idealnego miejsca na rodzinny wypoczynek staje się nie tylko dużo łatwiejsze, ale przede wszystkim znacznie mniej czasochłonne. Korzystając z naszej oferty możesz bowiem na samym wstępie poszukiwań ograniczyć swój wybór do obiektów posiadających plac zabaw.
Szukając miejsca na spędzenie urlopu z dziećmi, musisz oczywiście wziąć pod uwagę wszystkie aspekty oferty, czyli wyposażenie domków, ich powierzchnię, odległość od morza i atrakcje w pobliżu, często jednak o ostatecznym wyborze obiektu decydować będzie właśnie atrakcyjny plac zabaw. Atrakcyjność w tym przypadku oznacza różnorodność oferowanych atrakcji oraz ich dostosowanie do potrzeb dzieci w różnym wieku i o różnym stopniu sprawności fizycznej. Nie można również zapominać o kwestiach bezpieczeństwa. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszych opisach obiektów oraz na zdjęciach.
Plac zabaw (podobnie jak wakacje) kojarzy nam się przede wszystkim z beztroską zabawą. Stąd tak duża popularność domków nad morzem z dużymi placami zabaw. Najlepsze oferty znikają bardzo szybko, dlatego trzeba rezerwować je ze sporym wyprzedzeniem. Nie zwlekaj, już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i zarezerwuj swoje wymarzone wakacje!