Menu

Szczególnie polecane obiekty

Smołdzino

Lista ofert

AGRODOMKI-OKEJ
  • Gardna Wielka

Miejscowość Gardna Wielka znajduje się w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego nad jeziorem Gardno ok. 7 km. od morza, a nasze domki na skraju wsi, tuż przy lesie. Zapewnia to wymarzone miejsce do rodzinnego wypoczynku w ciszy i spokoju, jednocześnie jest bardzo dobrym miejscem wypadowym do nadmorskich kurortów, na dzikie plaże i do zwiedzania okolicznych atrakcji. Dla wypoczywających aktywnie zapewniamy liczne szlaki piesze i rowerowe w okolicy oraz na terenach parku, wypożyczenia rowerów na miejscu. Miłośnicy sportów wodnych wypożyczą tu łódki wiosłowe, kajaki, będą mogli pożeglować oraz skorzystać z nauki windsurfingu. Amatorzy wędkowania nie będą zawiedzeni, ponieważ jezioro Gardno jest obfite w wiele gatunków ryb słodkowodnych i morskich, (jezioro połączone jest kanałem z morzem). Gdy by jednak komuś nie poszczęściło się z wędką, to co dziennie miejscowi rybacy w swojej przystani sprzedają świeżo złowione ryby, a znajdująca się w Gardnie Wielkiej smażalnia i wędzarnia zaspokoi bardziej wymagające podniebienia. Miłośnicy kuchni tradycyjnej mogą stołować się w restauracji oddalonej od nas o 400 metrów. Ruchome wydmy; święta góra Rowokół, skansen w Klukach, latarnia w Czołpinie, muzeum w Smołdzinie to tylko niektóre miejsca warte zwiedzenia. Pobliska najszersza i najpiękniejsza plaża nad całym Bałtykiem w Czołpinie pozwala oddać się błogim kąpielom słonecznym, a morze nadzwyczaj czyste w tym miejscu kąpielom wodnym. Umiejscowienie domków z dala od dużych aglomeracji, ze zdrowym morskim klimatem pozwala w pełni zrelaksować się, wypocząć i naładować swoje "wewnętrzne akumulatory". Latem nasi goście mają pełen dostęp do świeżych, nie nawożonych chemicznie warzyw i owoców z ogródka znajdującego się na terenie, możliwość biesiadowania przy ognisku lub grilu, a dzieci spokojnie mogą się bawić pod okiem rodziców na mini-placu zabaw. Gdy przychodzi odpowiednia pora, otaczające nas lasy wypełniają się masą grzybów, jagód i innych owoców leśnych. Serdecznie zapraszamy! Więcej na www.agrodomki-okej.pl

Ceny od 150 do 280 zł./doba

Smołdzino – noclegi

Nie wiesz, gdzie najlepiej wybrać się na wakacje? Chcesz miło spędzić czas samotnie lub ze swoimi bliskimi? Smołdzino to niewielka nadmorska miejscowość, w której na pewno Ci się spodoba. Korzystając z naszego portalu znajdziesz odpowiedni dla siebie nocleg. 
 
Smołdzino to wieś zlokalizowana w województwie pomorskim, na wybrzeżu Słowińskim. Pierwsze informacje na temat tej wyjątkowej miejscowości pochodzą jeszcze z 1281 roku. Co ciekawego można tam zobaczyć? Każdy turysta koniecznie musi odwiedzić Muzeum Wsi Słowińskiej w pobliskich Klukach. Jest to skansen stanowiący rekonstrukcję tradycyjnej osady rybackiej znad Jeziora Łebskiego. Zobaczyć tam można chałupy, budynki gospodarcze itd., inspirowane XVII wiekiem. W okolicy można także zobaczyć przepiękne wydmy ruchome. Warto również odwiedzić Muzeum Przyrodnicze Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie, w którym znajdują się ciekawe egzemplarze ekosystemów obecnych w Słowińskim Parku Narodowym. Istnieje kilka działów muzeum. Chodzi o wydmy, plażę, jeziora, lasy, ochronę przyrody i archeologię. 
 
Trzeba wiedzieć, że Smołdzino pokrywa stosunkowo spory obszar w porównaniu z liczbą mieszkańców. Dzięki temu pobyt w miejscowości można określić jako przede wszystkim spokojny. Dzika zwierzyna, nienaruszone środowisko naturalne i piękne plaże tylko czekają na to, aż zostaną odwiedzone. W dzisiejszych czasach szczególnie ważne jest wytchnienie, ponieważ w pędzie życia zapomina się o wielu sprawach. Znajdź kilka dni odpoczynku od tej gonitwy! Jeżeli chcesz uspokoić myśli w wakacje, wybierz Smołdzino. Noclegi natomiast znajdziesz korzystając z naszej strony.
 
Gdzie najlepsze noclegi w Smołdzinie?
 
Portal e-nadmorzem.net.pl zawiera najlepsze noclegi w Smołdzinie. Korzystając z naszej strony trafisz na ciekawe obiekty, które na pewno przypadną Ci do gustu. Znajdziesz wyjątkowe domki letniskowe, pensjonaty i inne ciekawe noclegi. Smołdzino czeka na Ciebie! Kliknij w wybraną ofertę, a przeglądarka przekieruje Cię do strony z dodatkowymi informacjami, takimi jak cena, rodzaje pokojów, wyposażenie, wolne terminy itd. Co więcej, dowiesz się również na temat najbliższych atrakcji, takich jak muzea, wypożyczalnie rowerów itd. 
 
To nie wszystko, czeka na Ciebie informacja o odległości do morza i wielu innych rzeczach, dlatego już teraz sprawdź dostępne na naszej stronie noclegi. Smołdzino jest pełne ciekawych kwater, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie. Oferty zebrane na naszym portalu są pewne.