Menu

Szczególnie polecane obiekty

Dźwirzyno

Lista promowanych ofert

Lista ofert


Wczasy w Dźwirzynie

Na naszej stronie znajdą Państwo noclegi w Dźwirzynie, niewielkiej, ale pięknej miejscowości nad samym Bałtykiem. Szczególnej uwadze polecamy noclegi blisko morza w tej wiosce, której niepodważalnym plusem jest klimat ciszy i spokoju. Dźwirzyno znane jest z jednej z najpiękniejszych plaż nad polskim morzem. W niedalekiej odległości znajduje się też jezioro Resko Przymorskie.
 

Dźwirzyno - noclegi

 
Tanie noclegi w Dźwirzynie to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoki standard w przystępnej cenie. Wczasy w Dźwirzynie mogą się stać fantastycznym przeżyciem i okazją do odpoczynku na łonie natury. Okolice miejscowości są niezwykle malownicze. Jednym z najważniejszych punktów na mapie krajoznawczej są wydmy porośnięte sosnowym lasem. Wyjątkowo komfortowe warunki noclegu zapewnią zaś znajdujące się w Dźwirzynie domki letniskowe. Ten typ zakwaterowania cieszy się niesłabnącą od lat popularnością. Dzięki osobnym budynkom można zachować maksymalny poziom prywatności przy równoczesnej wygodzie, którą zapewnia możliwość korzystania ze wspólnego terenu i wszelkich jego udogodnień. Domki w Dźwirzynie to propozycja dla osób ceniących sobie najlepszy stosunek jakości do ceny.
 

Dźwirzyno - atrakcje

 
W miejscowości Dźwirzyno ciekawe miejsca są różne. Warto jednak poświęcić szczególnej uwadze przede wszystkim nowoczesny port. Znajdzie się tam sporo atrakcji dla fanów sportów wodnych, np. windsurfingu czy żeglarstwa. W miejscowości organizowane są również zawody sportowe w innych dziedzinach. Dużą popularnością cieszy się "Bieg ku Słońcu", który odbywa się na plaży czy zawody w siatkówce plażowej. Liczne we wsi Dźwirzyno atrakcje turystyczne to także możliwość odwiedzenia Kołobrzegu, który znajduje się zaledwie 13 km od centrum miejscowości i oferuje wypoczywającym niezapomniane spacery po molo w promieniach zachodzącego Słońca lub możliwość odwiedzenia oceanarium.
 

Dźwirzyno - atrakcje dla dzieci

 
W Dźwirzynie wypoczną nie tylko starsi, ale także najmłodsi wczasowicze. Piękna plaża z drobnym, czystym piaskiem będzie rajem dla fanów budowania zamków i lepienia babek. W niedalekim Kołobrzegu warto też odwiedzić Miasto Myszy, gdzie w niesamowitej scenerii mieszka ponad 500 gatunków tych przyjaznych gryzoni.
 

Wczasy - Dźwirzyno

 
Wczasy nad morzem w Dźwirzynie to również dobra okazja dla wszystkich, którzy zmagają się z chorobami układu oddechowego lub krążenia. Od 1978 roku miejscowość zyskała status uzdrowiskowej. Świeże powietrze i sprzyjające warunki atmosferyczne pomagają uporać się z różnego rodzaju dolegliwościami. Warto zaznaczyć, że wypoczynek w miejscowości jest polecany przez lekarzy nie tylko w czasie wakacji, ale również poza sezonem.