Białogóra noclegi

Najciekawsze oferty
3 domki letniskowe z pełnym wyposażeniem, idealne miejsce wypoczynku dla osób starszych i rodzin z małymi dziećmi (na terenie obiektu znajduje się plac zabaw).
Cały obiekt jest ogrodzony i bezpieczny.
Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami. Teren obiektu jest ogrodzony i bezpieczny. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill. 
Do dyspozycji Gości kuchnia w pełni wyposażona. W obiekcie bezprzewodowy dostęp do internetu.
Dogodne usytuowanie Pokoi Gościnnych MAXIM w zacisznym miejscu Białogóry, a zarazem blisko centrum, to gwarancja na dobry wypoczynek.
Polecamy na wczasy nad morzem:
Domki Patryk położone są w Darłówku Wschodnim - ok. 300 m od morza.
Idealne miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi !!! Zapraszamy!
Naszym atutem jest cisza i spokój !
Dysponujemy pokojami oraz domkiem letniskowym.
Pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, telewizor, aneks kuchenny z lodówką oraz sprzęt plażowy.
Obiekt położony w lesie gwarantujemy ciszę i spokój.
Oferujemy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i dostępem o internetu.
Do dyspozycji kuchnia w pełni wyposażona, plac zabaw, miejsce na grill-ognisko, rowery, boisko do siatkówki, parking.
Nowy Dworek Chwila Spokoju położony między Białogórą a Dębkami w uroczej miejscowości Wierzchucino. Naszym atutem jest cisza i spokój oraz dużo zieleni. Oferujemy pokoje z pełnym węzłem sanitarnym i TV, każdy pokój posiada osobne wejście.
Posiadamy 3 domki 8 i 6 osobowe w pełni wyposażone: łazienka, TV, aneks kuchenny w pełni wyposażony (lodówka i mikrofalówka). Teren obiektu ogrodzony i bezpieczny. Obiekt położony w lesie gwarantujemy ciszę i spokój.
Apartamenty dwupoziomowe do 6 osób w pełni wyposażone, z osobnym wejściem oraz drewniany domek letniskowy. Posesja ogrodzona, możliwość parkowania na terenie ogrodzonej posesji.
Rezydencja Myśliwska jest częścią kompleksu sportowo - rekreacyjnego Stadniny Koni Białogóra, a jej architektura przywodzi na myśl dawne obiekty pałacowo - dworskie. Tu na rozległych pastwiskach pasą się konie, w obejściu pieją koguty i spaceruje struś... Białogóra zaprasza na wczasy.
1 2 3 > >>
Rezydencja Myśliwska jest częścią kompleksu sportowo - rekreacyjnego Stadniny Koni Białogóra, a jej architektura przywodzi na myśl dawne obiekty pałacowo - dworskie.
Tu na rozległych pastwiskach pasą się konie, w obejściu pieją koguty i spaceruje struś, a Goście w naturalny sposób wchodzą w rytm życia gospodarstwa.
Niezależnie od tego, czy
Domek letniskowy Halina znajduje się w cichej i spokojnej miejscowości Kopalino, na skraju lasu, daleko od hałasu przejeżdżających samochodów. Siedząc na zadaszonym tarasie, popijając poranną kawę słyszymy nieustające śpiewy ptaków, które relaksują i zachęcają do takiego wypoczynku właśnie w tym miejscu. W domku znajduje się kuchnia wyposażona we wszystkie rzeczy potrzebne
Zapraszamy na wspaniały wypoczynek w miłej i rodzinnej atmosferze, z dala od miejskiego zgiełku. Naszym atutem jest cisza i spokój.
Oferujemy domek drewniany składający się z 3 pokoi 3 osobowych i 4 pokoi 2 osobowych. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym każdy. Do dyspozycji 2 kuchnie w pełni wyposażone z telewizorem (na
Naszym atutem jest cisza i spokój !Dysponujemy pokojami oraz domkiem letniskowym. Pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, telewizor, aneks kuchenny z lodówką oraz sprzęt plażowy.  Domek do 9 osób, z pełnym węzłem sanitarnym i telewizorem, aneksem kuchennym z lodówką oraz sprzętem plażowym. Teren posesji ogrodzony i bezpieczny. Na terenie znajduje się
Nowe domki położone w centrum Białogóry, wszędzie blisko, nie ma uciążliwego ruchu ulicznego i hałasu.Oferujemy 4 domki w pełni wyposażone do 5 osób.Posesja ogrodzona. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill, parking.Serdecznie zapraszamy!
Obiekt położony w cichym i spokojnym miejscu, 15 minut spacerkiem do morza. Oferujemy pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami. Teren obiektu jest ogrodzony i bezpieczny. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsce na grill. Do dyspozycji Gości kuchnia w pełni wyposażona. W obiekcie bezprzewodowy dostęp do internetu.
Serdecznie zapraszamy na
Dysponujemy domkiem letniskowym 5 osobowym. Domek wyposażony w łazienkę, telewizor, radio, aneks kuchenny (lodówka, mikrofalówka). Teren ogrodzony i bezpieczny. Na terenie znajduje się miejsce na grill-ognisko, małe boisko, parking. Zapraszamy od maja do października do naszych lasów bogatych w runo leśne - grzyby są tu zawsze!
Obiekt położony w lesie gwarantujemy ciszę i spokój. Do dyspozycji Gości miejsce na grill-ognisko, parking, plac zabaw dla dzieci, boisko. Posiadamy 3 domki 8 i 6 osobowe w pełni wyposażone: łazienka, TV, aneks kuchenny w pełni wyposażony (lodówka i mikrofalówka). Teren obiektu ogrodzony i bezpieczny. Serdecznie zapraszamy na wypoczynek!
Domek 6-8 osób - 200-250 zł.
więcej >>>
Zapraszamy Państwa na wypoczynek do naszego obiektu, który znajduje się w miejscowości Białogóra. Obiekt położony w cichym i spokojnym miejscu, 1200m od morza.
Oferujemy domek letniskowy dla 3 - 4 osób, w pełni wyposażony. Wszystkie pokoje z łazienkami i TV.
Teren obiektu jest ogrodzony i bezpieczny. Na terenie znajduje się miejsce na grillowanie,
Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia miłego wypoczynku w nowym pensjonacie który znajduje się w centrum Białogóry lecz w miejscu gdzie żaden hałas nie zakłóci wam spokoju. Oferujemy 2,3 lub 4-osobowe pokoje z łazienkami, balkonami i ogólnodostępnym tarasem.
Wierzchucino położone jest 4km od miejscowości Białogóra i 4km od Dębek.
Zapraszamy na wypoczynek z dala od miejskiego hałasu w miłej i rodzinnej atmosferze. Oferujemy pokoje z osobnym wejściem każdy. Pokoje wyposażone w łazienkę, TV-SAT, radio, lodówkę, naczynia i czajnik. Do dyspozycji Gości oddajemy kuchnię w pełni wyposażoną oraz rowery. W obiekcie znajduje się
Na spokojnej ulicy, nie za daleko od centrum Białogóry i oczywiście od niezatłoczonej plaży stoi sobie mały dom wczasowy PSZCZÓŁKA. Głównym naszym atutem jest dobre położenie w naszej miejscowości, skąd wszędzie jest blisko. Jednocześnie nawet w środku sezonu nie czuje się, że jest się w turystycznej miejscowości. Posiadamy 2 budynki: w
1 2 3 > >>